Top


در این پست می خواهیم شما را با یک محصول جدید و کاربردی آشنا کنیم که می تواند سفر راحتتری را برای شما رقم بزند، شید شما نیز تجربه یسفری با تعداد زیادی چمدان و کیف داشته اید و با مشکلات حمل و نقل آنها دست و پنجه نرم کرده باشید.

 

 

گاهی اوقات به دلیل زیاد بودن حجم وسایلی که در چمدان خود داشته اید با فاجعه باز شدن درب چمدان و بیرون ریختن وسایل داخل آن مواجه شده اید که واقعا تراژدی سختی می باشد. اما ما می خواهیم محصولی را به شما معرفی کنیم که شما را از شر این مشکلات خلاص خواهد کرد.

 

 

بند نگهدارنده چمدان، محصولی مه می تواند سفری هیجان انگیز و با خیال آسوده را برای شما رقم بزند، این تسمه براحتی دور چمدان شما بسته می شود و مانع از باز شدن احتمالی درب چمدان شما می شود. بنابراین شما می توانید با خیال راحت هر آنچه می خواهید در داخل چمدان خود قرار دهید.

 

 

آیا شده در حین جمع کردن وسایل سفر به این نتیجه برسید که کار شما با یک پمدان حل نمی شود و مجبور به استفاده از چند چمدان بشوید؟ اما دردسر حمل کردن دو چمدان با یکدیگر خیلی مشکل می باشد، اما شما می توانید با استفاده از تسمه محافظ چمدان براحتی این مشکل را حل کنید.

 

 

با خرید بند محافظ چمدان، می توانید از عدم باز شدن درب چمدان خود مطمئن باشید و همچنین دو یا چند چمدان خود را براحتی به یکدیگر وصل کنید، تا راحتر حمل شود.

 

 

اما کاربرد بند محافظ چمدان به این دو مورد محدود نمی شود، شما با این محصول می توانید حتی کیف دستی یا کوله پشتی خود را بر روی چمدان خود محکم بسته تا براحتی آن را با کمک چمدان خود حمل کنید.

 

 

یادتون باشه شما حتی می توانید از این تسمه دور چمدان برای قرار دادن و محکم کردن بار بر روی چرخ حمل بار استفاده نمائید تا در حین جابجایی دچار لغزش و ریختن نشود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر ئر رابطه با این محصول و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 25000 تومان

با مشاهده ویئو زیر اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست آورید