Top


با فرا رسیدن فصل گرما، علاوه بر گرمای هوا و تابش مستقیم نور آفتاب، از مهمترین عواملی که می تواند  بسیار آزار دهنده باشد، هجوم حشرات موذی به داخل ساختمان می باشد که بسیار آزار دهنده بوده و می تواند نگرانی هایی بابت گزش توسط این حشرات وجود دارد.

 

 

این مشکل در خانه های ویلایی بیشتر مشهور می شاد، زیرا این خانه ها دارای درب وردی به داخل حیاط می باشند و به همین دلیل امکان راهیابی حشرات به داخل ساختمان در هر بار تردد وجود دارد، از گذشته های دور استفاده از پرده های توری برای جلوگیری از حشرات به داخل ساختمان مرسوم بوده که دارای مشکلاتی نیز می باشد.

 

 

پرده های توری سنتی به دلیل یک تکه بودن و عبور و مرورسخت همچنان امکان ورود حشرات به داخل ساختمان را داشته، اما درب توری مگنتیک با طراحی جدید و کارایی که داشته به طور موثری از ورود حشرات به داخل ساختمان جلوگیری کند و نیازی به بستن درب های ساختمان نمی باشد.

 

 

با شروع فصل گرما بسیاری از افراد به دلیل هجوم حشرات موذی و آزار دهنده از باز کردن درب های ورودی ساختمان خود داری کرده و خود را از هوای آزاد و تازه محروم می کنند و این در حالی می باشد که استفاده از یک پرده توری آهنربایی این مشکل براحتی حل می شود.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

شما می توانید با خرید پرده توری آهنربایی آسان مش، بدون هراس از هجوم حشرات درب های منزل یا محل کار خود را باز گذاشته و از گردش هوای تازه لذت ببرید. این درب توری با استفاده از توری فایبر گلاس ترک تهیه شده است که دارای کیفیت بالایی می باشد.

 

 

 

درب های مگنتیک آسان مش علاوه بر زیبایی و کیفیت بالا دارای نصب بسیار آسانی می باشند، شما در پایان فصل می توانید این پرده را جدا کرده وتا فصل آینده آن را در جایی نگهداری کنید.

 

 

یک پرده توری خوب باید با استفاده از پارچه توری با کیفیت ساخته شود و دارای سوراخ های ریزی باشد تا علاوه بر مانعی برای ورود حشرات به داخل ساختمان، مانع از ورود گرد و خاک به ساختمان شوند.